İçeriğe atla

Ci-Ca® multiIntenseCare

multiIntenseCare — Klinik uygulamalarınızı destekler

Klinik uygulamalarınızı destekler

Ci-Ca® multiIntenseCare yoğun bakım hastalarınız için daha iyi sonuçlar elde etmeyi amaçlayan kapsamlı bir yaklaşımdır. Amacımız hayat kurtarmak için doktorların ve hastane personelinin çalışmalarını iyileştirmektir.

multiIntenseCare tedavi döngüsü

Fresenius Medical Care Ci-Ca® multiIntenseCare konsepti, yoğun bakım ünitesindeki (YBÜ) hastalarınız için daha iyi sonuçlara ulaşmayı hedefleyen kapsamlı tedavi seçenekleri sunar. Hayat kurtarmak için çalışan siz hekimlerin ve hastane personelinin işini daima kolaylaştırmaya çalışmak en önemli hedeflerimizdendedir.

Günümüzde yoğun bakım ünitelerinde çalışanlar, artan iş yükü ve yoğun çalışma baskısıyla karşı karşıyadır. Bu durum modern SRRT cihazları için gereksinimleri büyük ölçüde değiştirmiştir: tedavi uygulamasının yatak başı güvenliği esas olmakla birlikte, sorunsuz tedavi performansının garanti edilmesi çok daha önemli hale gelmiştir. Aynı zamanda kaynakların etkili kullanımı çok önemlidir.

multiIntenseCare konsepti, tedavi döngüsü, ürünlerin birleştirilmesi, tedavi desteği, eğitim ve servis desteğini içeren eksiksiz bir tedavi yaklaşımını sembolize eder.

İngilizce multiIntenseCare internet sayfası

Ci-Ca® multiIntenseCare

multiFiltratePRO

Temel destekler

İlgili İçerik
multiFiltrate Acute Therapy System

Optimal tedavi seçeneğiniz