Ülke websiteleri:

Dikkat

Bu web sitesindeki tıbbi cihaz ve tedaviler ile ilgili bilgiler yalnızca Avrupa Birliği'nde bulunan sağlık profesyonellerine yöneliktir. Tüm ürünler, AB ülkelerinin tümünde satışa sunulmaz veya satılamaz. Ayrıntılar için lütfen ilgili ülkenin web sitesini kontrol edin.

"Kabul Edildi ve Onaylandı" butonunu tıklayarak, bu bilgileri dikkate aldığınızı ve Avrupa Birliği'nde bulunan bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit etmiş olursunuz.

Vasküler erişim

proVencare Kateter

Üst düzey kalite, güvenilir vasküler erişim

  • Kan akışı için optimize edilmiştir
  • Rahatlık için geliştirilmiştir
  • Fresenius Medical Care tedavileriyle mükemmel uyum sağlar

proVencare® üst düzey kalite

proVencare Kateter Seti

Tüm proVencare® kateterleri düzgün ve sabit kan akışı için özel olarak tasarlanmıştır. proVencare kateterlerin geçiş parçasının üretiminde enjeksiyon dökümü kullanılmıştır. Bu, kateter şaftı ve boru arasında daha pürüzsüz bir geçiş ile sonuçlanır. Mümkün olan en düşük dirence sahip  kıvrımlar, saflaştırılmış kanın damar içine serbestçe geri  akışına izin verir.

Seçkin malzemeler ve üstün ürün tasarımı

Bağlantı boruları esnektir ve kıvrılmaya dayanıklıdır, böylece klemplerin tekrarlanan kapanış ve açılışlarından sonra bile sürekli  kan akışı sağlanır. Borular oturmuş ve sağlam bağlantı için geçiş parçası dahilinde güvenle takılmıştır.

Tüm klempler hızlı ve güvenilir kapanış için bir güvenlik eklemesi ile donatılmıştır. Giriş ve çıkış  lümenin ayırt edilmesi için renklere göre kodlanmıştır  ve ilgili  tüm kateter parametrelerini göstermektedir: hacim, uzunluk ve çap.

İlgili İçerik