İçeriğe atla

Vasküler erişim

proVencare Kateter

Üst düzey kalite, güvenilir vasküler erişim

 • Kan akışı için optimize edilmiştir
 • Rahatlık için geliştirilmiştir
 • Fresenius Medical Care tedavileriyle mükemmel uyum sağlar

proVencare® üst düzey kalite

Tüm proVencare® kateterleri düzgün ve sabit kan akışı için özel olarak tasarlanmıştır. proVencare kateterlerin geçiş parçasının üretiminde enjeksiyon dökümü kullanılmıştır. Bu, kateter şaftı ve boru arasında daha pürüzsüz bir geçiş ile sonuçlanır. Mümkün olan en düşük dirence sahip  kıvrımlar, saflaştırılmış kanın damar içine serbestçe geri  akışına izin verir.

Seçkin malzemeler ve üstün ürün tasarımı

proVencare® kateterlerin tamamının şaftı yerleştirme sırasında sert ancak hastalarınızın konforunu artırmak için vücut sıcaklığında yumuşak ve esnek hale gelen sıcaklığa duyarlı poliüretan malzemeden yapılmıştır. Lateral ve terminal açıklıklar resirkülasyonu azaltmak için geliştirilmiş ve kan hücresi ile damar duvarı hasarını önlemek için dikkatlice kesilmiştir.

Tüm proVencare® çift lümenli kateterlerin geçiş parçası, giriş yerini düzgün bir biçimde kapatmak ve sabit kateter pozisyonunu korumak için konik olarak şekillendirilmiştir. Hastanın damarında doğru konumlandırma için yerleştirme işaretleyici ile etiketlenmiştir.

Bağlantı boruları esnektir ve kıvrılmaya dayanıklıdır, böylece klemplerin tekrarlanan kapanış ve açılışlarından sonra bile sürekli  kan akışı sağlanır. Borular oturmuş ve sağlam bağlantı için geçiş parçası dahilinde güvenle takılmıştır.

Tüm klempler hızlı ve güvenilir kapanış için bir güvenlik eklemesi ile donatılmıştır. Giriş ve çıkış  lümenin ayırt edilmesi için renklere göre kodlanmıştır  ve ilgili  tüm kateter parametrelerini göstermektedir: hacim, uzunluk ve çap.

Şeffaf, dönebilir dikiş kanadının cilt tahrişi ve enfeksiyon riskini azaltmak için küçük bir temas alanı vardır. Tüm belirtiler erken tespit edilebilir.

Güvenilir  luer-lock kapama sistemi. Kapakların konik ve hollow iç konisi vardır, böylece kilit tamamen dış luer-lock konnektöre zarar vermeden kapatılır. Kapaklar ve konnektörler farklı türde plastikten yapılmıştır. Konnektörler sert ve güçlü sıkma kuvvetlerine karşı daha dayanıklıdır. Bu özellikler mükemmel sızdırmazlık sağlamaktadır.

Laboratuar teknisyenleri örnek incelerken

proVencare® Kateter Setleri en yüksek standartları karşılayan bir üretim süreciyle imal edilmişlerdir. Temiz oda ortamı üretim sürecinin önemli yönlerinden bir tanesidir ve en güvenilir kalite için değişmez koşullar sağlar.

Çift lümenli kateter tutan kişi

proVencareCatheter Sets are handcrafted premium products. They are manually assembled in a highly complex process comprising over 20 production steps. Polishing and refinement steps serve to further improve functionality and safety. Controls are performed after each step to ensure the high level of consistent quality.

Tek lümenli kateter seti

proVenCare® tek lümenli kateter seti:

 • Üst düzey kalite, güvenilir vasküler erişim
 • Düz veya kavisli bağlantı borusu
Pediatrik Çiftli Lümen

proVencare® pediatrik çift lümenli kateter setleri:

 • proVencare® Çift Lümenli Kateterler yüksek standartlar ile geliştirildi
 • Küçük hastalarınızın özel ihtiyaçları için tasarlandı
 • Pediatrik bakım için küçük boyutlar
Çift lümenli

proVencare® çift lümenli kateter setleri:

 • Sürekli erişim ve kan akışı dönüşleri için geliştirildi
 • Hastanızın rahatlığı için optimize edilmiş malzemeler ve geometri
Yüksek akış Çift Lümenli

proVencare® yüksek akış için çift lümenli kateter setleri:

 • Yüksek kan akışları için tasarlandı
 • multiFiltrate tedavileri için optimize edildi
 • Sürekli renal replasman tedavileri ile yüksek etkinlik sağlandı
Üç Lümenli

proVencare® üç lümenli kateter setleri:

 • Üst düzey kalite – kan transportu için optimize edilmiş ürünler
 • Çok yönlü giriş – çift lümenli kateterlerin avantajları üçüncü bir lümenle birleşti
 • İhtiyaçlarınıza uygun olarak düzenlendi – düz veya kavisli uzantılar, çeşitli uzunluklar
İlgili İçerik
multiFiltrate Acute Therapy System

Optimal tedavi seçeneğiniz

Kanın temizlenmesi için solüsyonlar