Ülke websiteleri:

Dikkat

Bu web sitesindeki tıbbi cihaz ve tedaviler ile ilgili bilgiler yalnızca Avrupa Birliği'nde bulunan sağlık profesyonellerine yöneliktir. Tüm ürünler, AB ülkelerinin tümünde satışa sunulmaz veya satılamaz. Ayrıntılar için lütfen ilgili ülkenin web sitesini kontrol edin.

"Kabul Edildi ve Onaylandı" butonunu tıklayarak, bu bilgileri dikkate aldığınızı ve Avrupa Birliği'nde bulunan bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit etmiş olursunuz.

FX High-Flux ve Low-Flux Diyalizerler

Innovation at all levels

  • State-of-the art FX-class design
  • Efficient removal of uraemic toxins with the Helixone® membrane
  • INLINE steam sterilized
  • Available in both low-flux and high-flux ranges

Performans Data

FX Diyalizerler

Fonksiyonelliği arttırmayı hedefleyen FX-class teknolojisi ile optimum difüzif klirens sağlayan “Low Flux” diyalizerler geliştirilmiştir.

Geliştirilmiş dizaynı ile hassas hemodinami

Kan girişinin yandan olması sayesinde sağlanan homojen kan akışı ile diyalizerin üst kısmında oluşabilecek durgun alanlar önlenmiş olur. Bununla birlikte kan setlerinin kıvrılma riski ortadan kalkar.

Yandan kan girişi ile sağlanan homojen kan akışı

Related content

1 Bowry, S.K.: Nano-controlled membrane spinning technology: Regulation of pore size, distribution and morphology of a new polysulfone dialysis membrane. In Hemodialysis Technology (eds: Ronco, C., La Greca, G.) Contributions to Nephrology, Vol. 137: 85-94 (2002)
2 Ronco, C., Nissenson, A.R.: Does nanotechnology apply to dialysis? Blood Purification 19: 347-352 (2001)