Kapat
Ülke websiteleri:

Hemodiyaliz

Hastaların kardiyovasküler morbidite ve mortalite risklerini en aza indirgeme

Son yıllarda hemodiyaliz tedavisinin kalitesi ve etkililiğinde önemli gelişmelere rağmen, kardiyovasküler hastalık diyaliz hastalarının önde gelen ölüm nedenidir. Günümüzde hemen hemen her diyaliz hastası kardiyovasküler komplikasyonlardan yaşamını yitirmektedir. Fresenius Medical Care, hastalarının kardiyovasküler morbidite ve mortalite risklerini en aza indirgemek için nefrologları desteklemektedir.

HighVolumeHDF® tedavisinin yanı sıra, Helixoneplus gibi yenilikçi zarlar ve Kan İzleme Monitörü gibi modern izleme özellikleri, ultra saf diyaliz sıvısı ile birlikte, kardiyovasküler risk faktörlerini en aza indirgemeye yardımcı olur ve hemodiyaliz tedavisinin kalitesini ve etkililiğini önemli ölçüde geliştirmeye yardımcı olur.

Fresenius Medical Care, diyaliz hastalarının kardiyovasküler prognozunu iyileştirmek için yenilikçi tedavileri ve ürünleri geliştirmeye ve uygulamaya devam etmeye çalışır.

Hemodiyaliz makinesi kapalı halde – Fresenius Medical Care
HighVolumeHDF

Fresenius Medical Care tarafından geliştirilen HighVolumeHDF®: hastalar, hekimler ve hemşireler için birçok avantaj sunan gelişmiş bir diyaliz tedavisi yaklaşımıdır.

Cihazlar

Fresenius Medical Care hemodiyaliz cihazları 5008 CorDiax & 5008S CorDiax, HighVolumeHDF®’e imkan sağlarken, iyi bilinen 4008 serisi, en kaliteli HD tedavisini kanıtlanmış güvenilirlik ile birleştirir.

Diyalizerler

Fresenius Medical Care hemodiyaliz cihazları – etkili FX-class® CorDiax ve classix diyalizerler. Standart hemodiyaliz için bir Fresenius standardı

Su teknolojisi

Tüm sağlık profesyonellerinin ihtiyaçları için Diyaliz Su Teknolojisi çözümleri. Saf su, konsantrat ve diyaliz ünitesi bağlantısı besleme için ürünler ve hizmetler

HD sıvı yönetimi

BCM – Vücut Kompozisyon Monitörü ile etkin kardiyovasküler koruma – Fresenius Medical Care Gelişmiş Sıvı Yönetimi’nin temel tedavi bileşenidir.