İçeriğe atla

Su teknolojisi çözümleri

Su teknolojisi çözümleri


İhtiyaçlarınıza uygun hale getirilmiş yüksek kalite su teknolojisi diyaliz ürün ve hizmetleri

Müşterilere uygun uygulamalar, tam tersi değil.

Amacımız ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilmiş, yüksek kalite su teknolojisi, diyaliz ürün ve hizmetlerini sunmaktır. Avantajlarınız ise hasta profilinizde uzun süreli iyileşme,maliyet ve zaman tasarrufu, sistemlerimizin kolay kullanımı ve güvenilirliğidir.

Farklı bakış açıları, farklı gereksinimler, farklı sorular. Müşteriye özel çözümler.

Diyaliz merkezinin büyüklüğü ve gereklilikler, giriş su kalitesi ve yerel kılavuzlar gibi birçok faktör, teknik ekipman gereksinimini etkiler. Kişisel tercihlerin bile sistem tasarımına etkisi vardır (örn. tedavi odalarının iç mimarisi). Bu sizin operasyonel maliyet ve tasarruflar konusunda daha iyi bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Siz müşteri olarak taleplerinizi belirtin, biz bireysel ürün ve hizmet paketlerini hazırlayalım.

Su teknolojisi hizmetleri

Planlanabilir maliyetler ve şeffaflık

eco4dialysis

 

 

Diyaliz suyu dağıtım hatlarının kurulumu

su teknolojisi çözümleri proje yönetimi

Diyaliz Suyu Dağıtım Hatlarının projelendirilmesi ve kurulumu, firmamız tarafından 93/42 EEC Tıbbi Cihaz Direktifi’ne uygun olarak sertifikalandırılmıştır. 

 

Planlanabilir maliyetler ve şeffaflık

Fiyatların hızla yükseldiği zamanlarda, rakamları mümkün olan en iyi şekilde düşürmek için tüketim değerleriyle ilgili doğru bilgilere sahip olmak önemlidir. Sizinle çalışarak, tasarruf potansiyelinizi belirleyecek ve kişisel diyaliz merkezi konseptinize uygun olması için sisteminize ince ayarlar yapacağız. Bu, size olası operasyonel maliyet ve tasarruflar konusunda daha iyi bir bilgi sağlayacaktır.

Bireysel proje mühendisliği

Bir projede sağlık çalışanlarıyla çalışırken, üzerinde durduğumuz konular veya proje aşamaları şunlardır. Hedeflerden biri başından sonuna kadar projenin tüm adımlarını görselleştirmektir. Kapsamlı bir yelpazede su teknolojileri sunmaktayız. Her sistem yerel şartlar ve gereksinimlerinize göre bireysel olarak uyarlanmaktadır.

Bir diğer adım müşterinin gereksinimlerini belirlemektir. Tüm bireysel ihtiyaçlarınızın belirlenmesi için özel bir anket geliştirdik. Yerel gereksinimlere bağlı olarak kurduğumuz her su arıtma sistemi projesi benzersizdir.

Bir diğer hedef, mühendislik araçları kullanarak projenin son halini canlandırmaktır. Başarılı bir proje için temel, tüm sistemin detaylı spesifikasyonu, merkezinizin detaylı planlarla tanımlanmasıdır.

İlgili İçerik
Saf su beslemesi

Diyaliz birimleri için kapsamlı su arıtma sistemleri.