İçeriğe atla

Hekimler için

Hemşireler için Renal IT çözümleri

Hemşireler için Renal IT çözümleri

  • Zaman alan faaliyetlerin azaltılması
  • Tedavilerin dokümantasyonu
  • Hastalar için daha fazla zaman
Zaman alan faaliyetleri azaltın

Günlük iş rutininizi optimize edin

Zaman alan faaliyetleri azaltın

Dokümantasyon, faturalama ve yönetim gibi tıbbi olmayan görevler zaman alır. Bu rutin görevlerin etkin bir biçimde gerçekleştirilmesi hasta bakımı ve hasta konforuna daha fazla zaman bırakır. Bu rutin işlere zaman ayıracak fazla vakti olmayan sağlık profesyonelleri için daha az stresle sonuçlanır.

Rutin, tıbbi olmayan işlerden zaman kazanma, aşağıdakileri sağlayan bir yazılımla mümkün olur:

  • Diyaliz cihazlarının ön ayarlarının yapılması
  • Tedavi verileri ve hasta ağırlığının otomatik dokümantasyonu
  • Tartı gibi çevresel cihazların entegrasyonu
  • Hasta verilerinin tüm kullanıcılar için özetlenmesi
  • Tüm mevcut tedavilerin bir bakışta görüntülenmesi
     

Fresenius Medical Care’in Tedavi Monitörü (TMon) yukarıdaki tüm rutin işleri kolay ve zaman kazandıran bir şekilde gerçekleştirir.

Tedavi Monitörü (TMon) hakkında daha fazla bilgi

Fresenius Medical Care Tedavi Monitörü

Fresenius Medical Care’in Tedavi Monitörü diyaliz tedavisi öncesinde, sırasında ve sonrasında toplanan veriler için online dokümantasyon sağlar. TMon’un yenilikçi yatak başı takibi, Fresenius Medical Care’in hemodiyaliz cihazlarında kullanılmak üzere gelişmiş dokümantasyon için tasarlanmıştır.

Tedavi Monitörü ayrıca yakın zamanda tamamlanmış olanlarla birlikte halen devam eden hastalar ve tedaviler üzerine bir genel bakış sağlar. Temel tedavi verisi ayrıca sezgisel bir şekilde görülebilir. Daha yüksek risk altındaki hastaların kolaylıkla tanımlanmasını sağlık profesyonelleri için mümkün hale getirir.

Tedavi Monitörü’nin bilgi ekranı sağlık profesyonellerinin daha hızlı müdahale etmesi, rutin görevlerde zaman kazanması, hastalarının konforu için daha çok zaman harcaması ve hayatlarında daha az stres yaşamaları anlamına gelir. Tedavi Monitörü Fresenius Medical Care’in Tedavi Bilgi Yönetim Sistemi çözümünün bir parçasıdır.

Tedavi Bilgi Yönetim Sistemi çözümünü keşfedin

Fresenius Medical Care Tedavi Monitörü standart bir diyaliz seansı sırasında hemşirelik zamanından ortalama 25 dakika (%40) tasarruf sağlar.

İlgili İçerik