İçeriğe atla

Hizmetlerimiz & Desteklerimiz

Hizmet destek personeli

Bireysel proje yönetimi, profesyonel kurulum, geniş kapsamlı personel eğitimi ve Renal IT çözümleri için kapsamlı problem çözme

  • Tek noktada hizmet sunumu
  • Tek iletişim ortağı
  • Tam hizmet & destek
Masada çalışan erkek

Planlama ve projelendirme

TDMS kurulumu için karar verilir verilmez, proje mühendislerimiz onaylanan gerekliliklere uygun olarak sistemin planlaması ve projelendirmesini gerçekleştirir. Uygulama dönemine ve sistemin ne zaman faaliyete başlaması gerektiğine ilişkin bireysel gereksinimleri göz önünde bulundururuz. Tüm proje aşamaları boyunca belirlenmiş bir iletişim ortağı bulunur.

Clinical staff in training

Gerekli donanım ve yazılımın kurulumu

Proje aşamasının tamamlanmasından sonra ve yerel tedarikçiler bireysel spesifikasyonlara göre kablolamayı tamamladıktan sonra, donanım ve yazılım kurulur ve tüm dış tıbbi ekipmanlar sisteme bağlanır.

Eğitim

TDMS faaliyete başlar başlamaz, özel eğitimli yazılım danışmanlarımız tüm gelecek kullanıcıları TDMS’i nasıl kullanacakları konusunda bilgilendirir. Daha sonraki bir tarihte ilave eğitim elbette her zaman mevcuttur.

Teknik hizmet & destek

Uzaktan destek için anında yardım hattı ve gerektiğinde yerinde hizmet dahil olmak üzere geniş bir yelpazede teknik hizmetler sunarız.

İlgili İçerik